Blistr balení

tavené, zasouvací, zaklapávací nebo dvoudílné svařené

Chcete dokonale zabalit zboží do průhledného avšak odolného obalu? Pak je blistr balení jasnou volbou. Blistr balení je tvořeno plastem tvarovaným podle potřeb produktu. Nejčastěji je spojen s podkladovou deskou z pevného papíru. Dnes si však můžete vybrat i celoplastový blister.

Zvolte si to pravé blistr balení právě u nás. Nevíte jaké to je? Vybrat si můžete z několika druhů, záleží jen na vás, jak moc chcete zboží zabezpečit či naopak zpřístupnit zákazníkovi. Pojďme si druhy blistr balení představit lépe, abyste získali představu o tom, co očekávat.

Tavené blistr balení

Tavené blistr balení přináší řadu výhod, první z nich je vysoký stupeň ochrany nabízeného produktu. Tvarovaný obal a podkladová karta jsou k sobě přitaveny. Tím je zaručeno, že se zboží z obalu jen tak jednoduše nedostane. Je chráněn před případným odcizením. Do taveného blistr balení se bez problému vejdou návody potřebné pro uživatele.

Zasouvací blistr balení

Snadná přístupnost a přitom stále dobrá ochrana zboží, to je zasouvací blistr balení. Plastová fólie je vytvarována tak, aby bylo možné podkladovou kartu do ní opakovaně zasunout. Díky tomu můžete produkt kdykoliv vyjmout a do balení opět vložit, aniž by bylo nutné obal poškodit.

Zaklapávací blistr balení

Velmi elegantní a funkční zaklapávací balení je výhodné v tom, že je celé průhledné a zákazník si tak může produkt prohlédnou ze všech stran. Do zaklapávacího balení se vejde také návod k výrobku. Má speciálně vytvarovaný zámek a díky tomu lze balení opakovaně otevřít a opět uzavřít.

Svařený dvoudílné blistr balení

Dvě tvarované fólie svařené k sobě jsou tím nejlepším pro nabízené zboží. Obal je pevný, dokonale chráněný i před vodou, prachem i vlhkostí. Obal není snadné otevřít, aniž by byl poškozen. Chraňte své peníze vložené do výrobku a zabalte jej do dvoudílného blistr balení.